Rollic překonal hranici 1 miliardy stažení po celém světě

Populární herní tituly Hair Challenge, High Heels! a Tangle Master 3D, které se umístily na předních příčkách žebříčků, mají každý na kontě více než 100 milionů stažení

San Francisco (USA)–(BUSINESS WIRE)–Rollic, dceřiná společnost Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), světový lídr v oblasti interaktivní zábavy, ve čtvrtek oznámila, že studio překročilo hranici 1 miliardy stažení v rámci svého rozmanitého portfolia oddychových her. Jako jeden z největších vydavatelů oddychových her na světě vytvořila společnost Rollic jedinečný vývojový proces, který využívá datové poznatky a důkladné testování k opakovanému navrhování a vydávání úspěšných oddychových titulů. Postup společnosti Rollic vytváří univerzálně zábavné herní koncepty, které rezonují v popkultuře a rychle se šíří na předních sociálních sítích, jako je TikTok.

Rychle rostoucí portfolio společnosti Rollic zahrnuje 15 titulů, které se dostaly na první nebo druhou příčku nejstahovanějších her v americkém App Store. Populární hity Hair Challenge, High Heels! a Tangle Master 3D zaznamenaly každý celosvětově více než 100 milionů stažení. Nedávno vydaný titul Queen Bee od společnosti Rollic se v červnu dostal na první místo nejstahovanějších bezplatných her v americkém App Store a hra Arrow Fest se od svého vydání v červnu vyšplhala na druhé místo nejstahovanějších bezplatných her v americkém App Store. High Heels! v červnu navázala první partnerství svého druhu s Kennethem Colem a představila ve hře kolekci PRIDE 2021 tohoto ikonického návrháře s cílem oslavit rozmanitost a zvýšit povědomí o Mental Health Coalition (Koalice pro duševní zdraví).

„Jsme ohromeni letošními výsledky společnosti Rollic,“ uvedl Bernard Kim, předseda představenstva vydavatelství Zynga. „Rollic je jedinečný vydavatel, který dokáže opakovaně vydávat hry, které hráče překvapí a potěší. Vynalezli nový přístup k vývoji, jehož výsledkem jsou jednoduché, ale přesto velmi poutavé hry s univerzální přitažlivostí.“

„Jsem nesmírně hrdý na tým společnosti Rollic za tento významný úspěch. Tento milník podtrhuje schopnost společnosti Rollic spojit umění a vědu při tvorbě her a vyvíjet tituly, které osloví hráče ze všech společenských vrstev,“ řekl Burak Vardal, spoluzakladatel společnosti Rollic. „Díky neustálému zlepšování našeho chápání toho, co dnešní hráči hledají, a vytváření stovek nových herních konceptů každé čtvrtletí jsme schopni přinášet zábavné a autentické tituly, které úspěšně baví miliony lidí po celém světě.“

Společnost Zynga koupila Rollic v říjnu 2020, čímž vstoupila do segmentu oddychových her. Společnost Rollic, kterou v roce 2018 založili Burak Vardal, Deniz Basaran a Mehmet Can Yavuz, se díky svému inovativnímu procesu vývoje a zajímavému portfoliu nadstandardních her rychle etablovala jako lídr v této kategorii. Hry společnosti Rollic jsou k dispozici pro zařízení se systémy iOS a Android ve více než 175 zemích světa.

Chcete-li si prohlédnout podpůrné prostředky pro společnost Rollic a její hry, klikněte zde:

https://www.dropbox.com/sh/97plhmo4vnycx2c/AACrCuPm0jpAs8YDrynzz2sta?dl=0

O společnosti Zynga Inc.

Společnost Zynga je celosvětovým lídrem v oblasti interaktivní zábavy, jehož posláním je propojovat svět prostřednictvím her. Společnost Zynga, která má masivní celosvětový dosah ve více než 175 zemích a regionech, má rozmanité portfolio populárních herních sérií, které byly na mobilních zařízeních zaznamenaly více než čtyři miliardy stažení, včetně CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ a Zynga Poker™. Díky Chartboost, přední platformě pro mobilní reklamu a monetizaci, je Zynga špičkovou platformou nové generace v oboru se schopností optimalizovat programatickou reklamu a výnosy ve velkém měřítku. Společnost Zynga byla založena v roce 2007 a sídlí v Kalifornii a má pobočky v Severní Americe, Evropě a Asii. Další informace najdete na adrese www.zynga.com nebo sledujte stránky společnosti Zynga na Twitteru, Instagramu, Facebooku nebo blogu společnosti Zynga.

O společnosti Rollic

Společnost Rollic byla založena v prosinci 2018 a je istanbulským herním vývojářem a vydavatelem, který se zaměřuje na oddychové bezplatné hry pro iOS a Android. Mezi hry vydané společností Rollic patří Arrow Fest, Blob Runner 3D, Block Breaker Miner, Go Knots 3D, Hair Challenge, High Heels!, Onnect – Pair Matching Puzzle, Queen Bee, Ragdoll Fighter a Tangle Master 3D. Společnost Rollic se zavázala vytvářet masově atraktivní globální tituly a zároveň budovat prosperující vývojářský ekosystém v herním průmyslu. Společnost Rollic v říjnu roku 2020 koupila společnost Zynga, světový lídr v oblasti interaktivní zábavy . Další informace najdete na adrese www.rollicgames.com nebo sledujte stránky Rollic na Facebooku, LinkedIn, Instagramu, Twitteru nebo na blogu Rollic.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kenny Johnston

kjohnston@zynga.com | 602-999-1890

error: Content is protected !!