Ekskluzywna transmisja pokazu projektowanej przez Rihannę bielizny Savage X Fenty na Amazon Prime Video – już w piątek 20 września

CULVER CITY w Kalifornii i NOWY JORK–(BUSINESS WIRE)–Amazon Prime Video zaprezentuje długo oczekiwany, drugi doroczny Savage X Fenty Show – pokaz nowej kolekcji jesień-zima 2019 stworzonej przez ikonę muzyki i mody Rihanna. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w ramach tygodnia mody New York Fashion Week: The Shows. Na pokazach zobaczyć będzie można modelki, aktorki i tancerki w najnowszych odsłonach drapieżnego stylu bielizny, który nadaje słowu „seksowny” nowe znaczenie, łącząc w sobie bezkompromisowość z indywidualnością. Amazon Prime Video przeprowadzi ekskluzywną transmisję z Savage X Fenty Show w ponad 200 krajach i regionach całego świata już w piątek 20 września.

Idąc w ślady przełomowej pierwszej edycji z zeszłego roku, tegoroczny pokaz podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Naszpikowane gwiazdami wydarzenie stanowić będzie radykalne odejście od tradycji, w unikalny sposób łącząc światy muzyki, mody i kultury. Pokazowi odważnej kolekcji bielizny Savage X Fenty jesień-zima 2019 towarzyszyć będzie mnóstwo niespodzianek, w tym występy najpopularniejszych muzyków.

„Jestem niesamowicie podekscytowana tym, że tegoroczny pokaz The Savage X Fenty Show będzie można oglądać na całym świecie! Chcemy stworzyć dla naszych widzów odważny, seksowny i kipiący energią materiał” – powiedziała Rihanna.

„Rihanna podbiła rynki muzyki, kosmetyków i mody. Wyznaczyła nowe standardy modnej bielizny dla klientek na całym świecie. Stworzona przez nią marka opiera się na ideach upodmiotowienia i inkluzywności, zwracając uwagę na potrzebę akceptacji własnego ciała, zachowując przy tym luz i dystans! Zgodnie z obietnicami pokaz Savage X Fenty Show ma być przełomowym i jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem, dlatego jesteśmy zachwyceni możliwością zapewnienia naszym klientom na całym świecie ekskluzywnych miejsc w pierwszym rzędzie” – powiedziała szefowa Amazon Studios Jennifer Salke.

Po transmisji na żywo materiał z tegorocznego pokazu Savage X Fenty Show będzie można odtworzyć na całym świecie wyłącznie na Amazon Prime Video. Dzięki temu zarówno przed widzami, którzy byli na wydarzeniu bezpośrednio, jak i tymi, którzy oglądali je w swoich domach, jeszcze raz otworzą się drzwi do świata Savage X Fenty, pozwalając im przeżyć wszystko jeszcze raz. Na Amazon Prime Video będzie można również zobaczyć specjalny materiał przedstawiający kulisy pokazu.

Pieczę artystyczną nad pokazem Savage X Fenty Show sprawuje sama Rihanna wspólnie z Savage X Fenty. Jest ona również producentką wykonawczą wydarzenia, natomiast za produkcję odpowiadają PRODJECT i specjalizujący się w programach bez scenariusza zespół Endeavour Content.

Savage X Fenty

Ikona świata muzyki i mody Rihanna rusza z nowym projektem jako projektantka bielizny. Savage X Fenty stworzyła nową linię bielizny, w której rozmaitych odcieniach i kształtach postawiła akcent na wartości takie jak odwaga, pewność siebie i inkluzywność. Wspólnie z TechStyle Fashion Group marka zmieniła oblicze rynku dzięki przystępnym cenom i bogatej ofercie. „Chcemy, by ludzie dobrze wyglądali i dobrze się czuli w tym, co noszą” – wyjaśnia Rihanna, która do Savage X podchodzi w ten sam sposób co do wszystkich jej projektów – z zamiarem stworzenia czegoś nowego i świeżego, z czym można się utożsamiać i w czym można czuć się pewnie. „Chcemy by kobiety czuły się w naszej bieliźnie sexy i zarazem czerpały przyjemność z jej noszenia”. Produkty Savage X Fenty, w tym staniki w rozmiarach 32A-46DDD oraz bieliznę codzienną i przeznaczoną do spania w rozmiarach XS-3X można nabyć na stronie www.SavageX.com.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video to serwis streamingowy oferujący ogromną kolekcję filmów w wersji cyfrowej – dostępnych w jednym miejscu i w każdej chwili.

  • Oferta Prime: Tysiące popularnych filmów i programów telewizyjnych, w tym uznanych przez krytyków oryginalnych produkcji Amazon, takich jak wyróżnione nagrodą Emmy lub nominowane do niej Wspaniała pani Maisel, Jack Ryan, Homecoming, Hanna, Fleabag, Dobry omen, The Boys, Guava Island z Donaldem Gloverem, jak również nagrodzone Oscarem Manchester by the Sea i Klient, nominowane do Oscara I tak cię kocham i Zimna wojna, a także cieszący się uznaniem wśród krytyków Mój piękny syn oraz cały szereg produkcji na wyłączność i wydarzeń sportowych na żywo, w tym Thursday Night Football oraz licencjonowanych i samodzielnie publikowanych treści dostępnych w ponad 200 państwach i regionach na całym świecie.
  • Oglądaj więcej na Prime Video Channels: Abonenci pakietu Prime mają możliwość dodania na terenie Stanów Zjednoczonych ponad 150 kanałów telewizyjnych, takich jak HBO, Cinemax, STARZ, SHOWTIME, CBS All Access, NBA League Pass i MLB.tv – bez konieczność pobierania dodatkowych aplikacji i podłączania telewizji kablowej. Wystarczy zapłacić za kanały, które chcemy oglądać. W każdej chwili można z nich zrezygnować. Pełną listę kanałów można zobaczyć na stronie amazon.com/channels.
  • Kup lub wypożycz: Wszyscy klienci Amazon mogą kupować lub wypożyczać dostępne w ofercie produkcje, wybierając spośród setek tysięcy pozycji, w tym najnowszych filmów pełnometrażowych i wszystkich bieżących sezonów seriali.
  • Natychmiastowy dostęp: Dzięki aplikacji Prime Video wszystkie dostępne produkcje można oglądać w każdym miejscu i czasie na telewizorach Smart TV, urządzeniach przenośnych, odtwarzaczach multimedialnych Fire TV, tabletach Fire, odtwarzaczach multimedialnych Apple TC lub Chromecast, konsolach do gier, systemach rozrywki Comcast X1 albo dowolnym komputerze połączonym z siecią. Pełna lista kompatybilnych urządzeń znajduje się na stronie amazon.com/howtostream.
  • Jeszcze silniejsze wrażenia: Czerp maksimum przyjemności z oglądania treści w standardzie 4K Ultra HD i HDR. Dowiedz się więcej na temat ulubionych filmów i programów telewizyjnych, korzystając z ekskluzywnej funkcji X-Ray powiązanej z serwisem IMDb. Niektóre filmy można ściągnąć, by móc je później obejrzeć offline.

Poza dostępem do filmów i programów telewizyjnych z oferty Prime abonenci mogą korzystać z nielimitowanej liczby ekspresowych, bezpłatnych dostaw wszystkich kategorii produktów dostępnych na Amazonie, a także słuchać muzyki z liczącego ponad 2 mln piosenek, tysiące playlist i stacji z katalogu Prime Music, przechowywać zdjęcia na Prime Photos, czytać wszystkie pozycje dostępne w bibliotece Prime Reading, odsłuchiwać wszystkie audiobooki z dostępnego dla Prime katalogu Audible Channels, grać w bezpłatne gry cyfrowe i zbierać wirtualne przedmioty z Twitch Prime, zyskać szybszy dostęp do wybranej grupy specjalnych ofert czasowych (Lightning Deals), jak również wyłączny dostęp do wybranych przedmiotów i zniżek na nie oraz wiele więcej. Abonament Prime można wykupić na stronie: amazon.com/prime.

Amazon

Spółka Amazon kieruje się czterema zasadami: koncentruje się na potrzebach klienta, a nie na konkurencji, podąża za pasją do innowacji, angażuje się w wysokiej jakości działania operacyjne oraz jest nastawiona na myślenie długoterminowe. Opinie klientów, zakupy jednym kliknięciem, spersonalizowane rekomendacje Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, Fire TV, Amazon Echo i Alexa to tylko niektóre z produktów i usług stworzonych przez Amazon. Więcej informacji można znaleźć na stronie amazon.com/about albo na profilu @AmazonNews.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

The Lede Company

Amanda Silverman

Amanda.Silverman@ledecompany.com

Cara Hutchison

Cara.Hutchison@ledecompany.com

Emma Parker

Emma.Parker@ledecompany.com

Savage X Fenty

Emma Tully

etully@savagex.com

Amazon Prime Video

Alana Russo

Alana.Russo@amazonstudios.com

error: Content is protected !!