Zynga uvádí dobrodružnou logickou hru Merge Magic!

Hra Merge Magic! je pokračováním skvělé hitovky Merge Dragons! a umožňuje hráčům vyvolávat nové mystické postavy

San Francisko–(BUSINESS WIRE)–Společnost Zynga Inc. (index Nasdaq: ZNGA), světová jednička v oblasti interaktivní zábavy, dnes celosvětově spustila hru Merge Magic! – zbrusu novou adventuru a logickou hru, kde se hráči snaží zbavit tajuplné nové světy prokletí za pomoci různých postav, které lze slučovat a vyvolávat a přiřazovat k nim jednotlivé objekty. V průběhu hraní mohou hráči získat různá ocenění a odemykat nová překvapení.


Hru Merge Magic! vyvinulo studio Gram Games, které stojí za světovými herními hity, jako jsou například Merge Dragons!, 1010! nebo Six!. Hra vyniká novou, svěží, úchvatnou grafikou a skvělou hratelností, která vaší kouzelnou zahradu obohacuje jedinečnými kouzelnými bytostmi. Zajímalo vás někdy jak by mohla vypadat postava vzniklá spojením páva a kočky? Ve hře Merge Magic! je postava ‘Peacat (Kočkopáv)’ jen jedním z mnoha dosud nevídaných hybridních zvířat, které můžete ve hře získat.

Chtěli jsme vytvořit novou hru, kde hráči mohou spojit dohromady prakticky cokoli a vytvořit tak jedinečné kouzelné bytosti, které dosud nikdo neviděl,” řekl Eren Yanik, produktový ředitel firmy Gram Games. “Možnosti, které hra Merge Magic! nabízí jsou obrovské a posunujeme laťku zase o něco výše a nabízíme hráčům možnost prozkoumat herní prostředí do hloubky a podrobně. Navíc budou ve hře k dispozici speciální skvělé akce, kterých se hráči budou moci zúčastnit a získat tak nové postavy či předměty. První akce přijdou již letos na podzim a na Halloween (Dušičky).”

Ve hře Merge Magic! budou hráči řešit úkoly v čarodějném světě Mythia, kde mohou zkombinovat všechno co chtějí a získat tak lepší a silnější předměty na své cestě hrou. To zda se hráčům podaří zlomit kletbu zakleté zahrady závisí na jejich schopnost slučovat jednotlivé předměty, jako jsou vejce, stromy, poklady, hvězdy, kouzelné rostliny a dokonce i čarodějné postavy.

Merge Magic! přense hráče do fantastických nových světů, kde budou objevovat kouzelné postavy, jako jsou jednorožci nebo víly a budou si moci vytvářet i nové hybridní postavy, například spojením slona a motýla vznikne Butterphant (Slonomotýl),” řekl Bernard Kim, prezident firmy Zynga. “Na hráče čekají hodiny hraní a objevování kouzelných předmětů, vytváření postav a odstraňování kleteb z kouzelných nových světů.”

Vejce můžete zasadit do různých světů a získat z nich nové, silnější postavy. Na hráče čeká řešení logických hádanek v jednotlivých úrovních, kde musí spojovat jednotlivé předměty a po úspěšném zvládnutí úrovně mohou získané odměny zasadit ve své zahradě a sledovat jejich růst.

Při zdokonalování vaší zahrady a výtvorů se připravte na odhalování nových kouzel!

Co hra nabízí?

• Objevte stovky předmětů, které můžete spojovat, slučovat, hledat nebo je používat ve více než 80 úkolech!

• Víly, jednorožce, minotaury ale také dosud nevídané postavy vzniklé spojením různých postav, jako je například Peacats (spojení kočky a páva) a mnoho dalších.

• Zahrada je zakleta zlou kletbou: zlikvidujte mlhu, zrušte kletbu a umožněte jejím obyvatelům vrátit se zpět domů!

• Pozor na čarodějnice: na své cestě hrou můžete potkat zlé čarodějnice, tak si na ně dejte pozor!

• Zapojte se do různých akcí a získejte nové nástroje a postavy, které vám umožní získat vaší zahradu zpět.

Merge Magic! je nyní ke stažení zdarma pro systémy iOS a Android.

Upozornění vydavatele:

• Pokud si chcete prohlédnout zkušební verzi a další materiály ke hře Merge Magic!, klikněte sem.

O společnosti Zynga

Zynga je světová jednička v oblasti interaktivní zábavy a jejím posláním je spojovat svět prostřednictvím her. Více než miliarda lidí hraje různé hry od firmy Zynga, jako jsou například CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ a Zynga Poker™. Hry od společnosti Zynga jsou dostupné ve více než 150 zemích a lze je hrát na sociálních sítích nebo mobilních zařízeních po celém světě. Firma Zynga byla založena v roce 2007 a sídlí v San Francisku. Kromě toho má další pobočky ve Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Více informací najdete na webových stránkách www.zynga.com nebo se s námi můžete spojit na sociálních sítích Twitter a Facebook.

O společnosti Gram Games

Gram Games je vývojářské studio, které vyvíjí hry pro mobilní telefony. Posláním firmy je vytvářet špičkové společenské hry, které při hraní vytváří skutečné vazby. Firma Gram Games vznikla v roce 2012 a vybudovala tým profesionálů, kteří se ve dvou vývojářských studiích v Londýně a Istanbulu, zabývají tvorbou chytlavých her pro mobilní platformy, jako jsou například Merge Dragons! a 1010!. V roce 2018 firmu Gram Games koupila společnost Zynga. Další informace najdete na webových stránkách www.gram.gs.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení týkající se mimo jiné vydání budoucích funkcí a událostí hry Merge Magic!. Výhledová prohlášení často zahrnují slova jako “výhled”, “projektované”, “plánované”, “zamýšlí”, “bude”, “předvídat”, “věřit”, “cíl”, “očekávat” a prohlášení v budoucím čase, která jsou obecně výhledová. Dosažení cíle nebo úspěšná realizace skutečností uvedených v těchto výhledových prohlášeních zahrnuje významná rizika, nejistoty a předpoklady. Na taková výhledová prohlášení, založená na informacích, které máme k dispozici v den zveřejnění této zprávy, se nelze spoléhat. Nepřijímáme žádnou povinnost aktualizovat taková prohlášení. Další informace o těchto rizicích, nejistotách a předpokladech jsou nebo budou podrobněji popsány v našich veřejných zápisech u Komise pro cenné papíry a burzy (dále jen “SEC”), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo na webové stránce SEC na adrese www.sec.gov.

Contacts

Sarah Ross | Zynga

saross@zynga.com | 310-924-1404

nebo

Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa

ONE PR Studio (for Zynga in the US) / zynga@oneprstudio.com / (510) 893-3271

error: Content is protected !!