Společnost Phunware nabízí užitkový token Phun celosvětově

Austin (Texas)–(BUSINESS WIRE)–Společnost Phunware, Inc. (burzovní index NASDAQ: PHUN) (dále jen „společnost“), plně integrovaná podniková cloudová platforma pro mobily, která poskytuje produkty, řešení, data a služby značkám na celém světě, oznámila, že užitkový (utility) token Phun je nyní možné koupit na mezinárodních trzích.

“Phun je nový užitkový token, který umožní mezinárodní komunitě, aby se mohla podílet na našem ekosystému na bázi blockchainu, který přináší výměnu dat a mobilní loajalitu. Usilujeme o globální přijetí mezi nejrozšířenější měny a budoucí zalistování na burzách“, řekl provozní ředitel společnosti Phunware Randall Crowder.

Společnost Phunware má sídlo v texaském Austinu a za sebou deset let úspěšné spolupráce s největšími světovými organizacemi, ať už jde o pohlcující zážitky z her a filmů společnosti Paramount Pictures International, rozšíření hardwaru firem Juniper, Cisco nebo HP Aruba o lokalizační služby na bázi aplikací nebo integraci elektronických zdravotních záznamů (EHR) jako například Epic nebo Cerner pro pacienty ve zdravotnictví. Nabídka společnosti Phunware v podobě produktu Multiscreen as a Service (MaaS) pomohla společnostem z žebříčku Global 1000 standardizovat a optimalizovat jejich iniciativy týkající se zapojení, managementu a monetizace pro zařízení s operačními systémy iOS a Android a uživatelům, kteří realizují tisíce transakcí za vteřinu na celém světě.

„Naše platforma MaaS zahrnuje více než miliardu zařízení měsíčně a v průměru zpracovává více než 4 miliardy událostí denně na celém světě,“ řekl Alan S. Knitowski, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Phunware. „Před tím, než jsme koncem loňského roku předstoupili před veřejnost, patřily mezi naše hlavní investory společnosti Cisco Systems, Samsung, WWE a PLDT, zatímco v oblasti mobilních řešení, která se týkají softwaru, dat a aplikací, vycházíme vstříc potřebám takových organizací, jako například NFL, NASCAR a Olympijské hry ve sportu pro jejich příslušné partnery ve vertikálním sektoru, jako je maloobchod, nemovitosti, zdravotnictví, technologie, letectví a pohostinství.“

Společnost Phunware nedávno spustila svou duální tokenovou strukturu, aby vyhověla aktuálním regulačním požadavkům. Zatímco Phun je užitkový (přínosný) token, který umožňuje zákazníkům převést jejich digitální aktivity, které realizují v ziskovém chování se značkami do peněžních hodnot, PhunCoin zůstává security tokenem (ekvivalent cenného papíru), který umožňuje zákazníkům převést jejich digitální identitu do peněžních hodnot a nabízí držitelům dividendy.

Vzhledem k současným regulačním předpisům budou tokeny Phun k dispozici nejprve mimo Spojené státy americké a Kanady. Investoři, kteří mají zájem o nákup, se mohou registrovat na internetových stránkách https://buy.phuntoken.com/.

Další informace o Phun, naleznete na stránkách https://www.phuntoken.com/ nebo pošlete email na adresu phun@phunware.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Vztahy s veřejností a média:

Brent Brightwell

Email: bbrightwell@phunware.com

Tel: (512) 693-4199 x6604

Kontakt pro investory:

Phunware, Inc.

Email: investorrelations@phunware.com

Tel: (512) 693-4199

error: Content is protected !!