Společnost Interactive Brokers představuje jednoduchou mobilní aplikaci pro globální obchodování s akciemi

IBKR GlobalTrader vlkádá investorovi svět do dlaně

GREENWICH, Conn.–(BUSINESS WIRE)–Společnost Interactive Brokers (Nasdaq: IBKR), automatizovaný globální elektronický makléř, v úterý představila jednoduchou mobilní aplikaci IBKR GlobalTrader, která investorům umožňuje obchodovat akciemi po celém světě. Díky zjednodušenému designu je aplikace snadno použitelná pro začínající investory a pro zkušené obchodníky s akciemi dostatečně výkonná. Investoři si mohou během několika minut otevřít účet a začít obchodovat akciemi na více než 80 burzách v Severní Americe, Evropě a Asii. Investoři, kteří obchodují prostřednictvím IBKR GlobalTrader, využívají výhod globálních zkušeností společnosti Interactive Brokers, která obsluhuje přes 1,75 milionu účtů ve více než 200 zemích a teritoriích.

IBKR GlobalTrader byl vyvinut speciálně pro globální investory a umožňuje jim pohodlně provádět vklady až ve 23 různých měnách. Tyto vklady jsou automaticky převáděny podle mezibankovních kurzů na měnu potřebnou k nákupu a prodeji akcií na různých trzích a v různých zeměpisných oblastech. Investorům, kteří hledají globální diverzifikaci, ale nejsou si jisti, do čeho investovat, pomáhá skener IBKR GlobalAnalyst identifikovat investiční příležitosti po celém světě. Pomocí aplikace IBKR GlobalTrader je investoři pak mohou okamžitě využít.

“Vzhledem k tomu, že stále více jednotlivců na celém světě objevuje výhody aktivní účasti na finančních trzích, potřeba jednoduché a snadno použitelné aplikace pro obchodování akciemi nebyla nikdy větší,” řekl Steve Sanders, EVP pro marketing a vývoj produktů ve společnosti Interactive Brokers. “Nástroj IBKR GlobalAnalyst pomáhá začátečníkům i pokročilým obchodníkům najít investiční příležitosti a ti pak mohou pomocí jednoduché aplikace IBKR GlobalTrader obchodovat akciemi po celém světě.”

Náklady na obchodování s IBKR GlobalTrader jsou transparentní a nízké. Pro investory mimo USA začínají provize na pouhých 0,0035 USD za akcii a obyvatelé USA mají u amerických akcií nulové provize. Provize u forexových transakcí jsou 3 bazické body (0,03 %) krát hodnota obchodu, bez skrytých spreadů nebo marží.

Mezi další nástroje a funkce dostupné v aplikaci IBKR GlobalTrader patří např.:

• Dílčí akcie: s dílčími akciemi mohou investoři investovat do amerických akcií s pouhým 1 dolarem bez ohledu na cenu akcie.

• Swap: přepínání pozic z jednoho cenného papíru na druhý ve stejné dolarové hodnotě. Jedním klepnutím mohou investoři nakoupit akcie, které chtějí, a prodat ty, které již vlastnit nechtějí.

• Obchodování s kryptoměnami: obchodujte s Bitcoinem (BTC), Bitcoinem Cash (BCH), Ethereem (ETH) nebo Litecoinem (LTC) prostřednictvím společnosti Paxos Trust Company a aplikace IBKR GlobalTrader. Obchodování s kryptoměnami je k dispozici klientům společnosti IB LLC.

• Bezplatné vzdělávací zdroje: prostřednictvím IBKR Campus se investoři se mohou průběžně dozvídat více o trzích, obchodování a investování.

Aplikace IBKR GlobalTrader je k dispozici ke stažení v Apple App Store a na Google Play. Investoři se mohou nezávazně přihlásit k bezplatné zkušební verzi.

Další informace naleznete:

Spojené státy a země, kde IB LLC působí: https://globaltrader.interactivebrokers.com .

Kanada: https://globaltrader.interactivebrokers.ca
Spojené království: https://globaltrader.interactivebrokers.co.uk
Západní Evropa: https://globaltrader.interactivebrokers.ie
Střední Evropa: https://globaltrader.interactivebrokers.hu
Austrálie: https://globaltrader.interactivebrokers.com.au
Hongkong: https://globaltrader.interactivebrokers.com.hk
Indie: https://globaltrader.interactivebrokers.co.in
Singapur: https://globaltrader.interactivebrokers.com.sg

Způsobilost a dostupnost produktu se může lišit v závislosti na zemi legálního pobytu.

O společnosti Interactive Brokers Group, Inc.:

Pobočky společnosti Interactive Brokers Group poskytují klientům 24 hodin denně automatizované provádění obchodů a úschovu cenných papírů, komodit a deviz na více než 135 trzích v mnoha zemích a měnách z jediného integrovaného investičního účtu IBKR. Poskytujeme služby individuálním investorům, hedgeovým fondům, skupinám obchodujícím na vlastní účet, finančním poradcům a zprostředkovatelům. Období čtyřiceti let, po které se zaměřujeme na technologie a automatizaci, nám umožnilo poskytnout našim klientům jedinečnou sofistikovanou platformu pro správu jejich investičních portfolií. Našim klientům se snažíme poskytovat výhodné ceny za provedení a obchodování, nástroje pro řízení rizik a portfolia, výzkumná zařízení a investiční produkty, a to vše s nízkými nebo žádnými náklady, což jim umožňuje dosahovat vynikajících výnosů z investic. Ve svém přehledu nejlepších on-line brokerů z 26. února 2021 časopis Barron’s zařadil společnost Interactive Brokers na první místo s 5 hvězdičkami z 5 možných.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Interactive Brokers Group, Inc.

Média: Katherine Ewert, media@ibkr.com

error: Content is protected !!