Představení Savage X Fenty zpěvačky Rihanna, které uvede služba Amazon Prime Video, bude streamováno exkluzivně v celosvětové službě v pátek 20. září

CULVER CITY (Kalifornie) / NEW YORK–(BUSINESS WIRE)–Služba Amazon Prime Video představuje velmi očekávané druhé výroční představení Savage X Fenty Show, silniční show oslavující novou kolekci podzim / zima 2019 hudební a módní ikony Rihanna. Mimořádný módní zážitek se uskuteční během New York Fashion Week ve spojení s NYFW: The Shows (Newyorské módní týdny). Představí se kombinace modelek, herců a tanečníků s nejnovějšími divokými styly, kteří nabídnou nový typ sexy prádla, jehož podoba odpovídá individualitě. Savage X Fenty Show se bude streamovat výhradně na službě Amazon Prime Video, a to ve více než 200 zemích a teritoriích po celém světě, počínaje pátkem 20. září.

V návaznosti na loňskou průlomovou akci zvyšuje letošní Savage X Fenty Show laťku. Hvězdný večer má být radikálním odklonem od tradice, událostí jedinečného druhu, která spojí hudbu, módu a kulturu. Vzrušující překvapení budou na každém rohu, včetně vystoupení z těch nejžhavějších čísel v hudbě a odvážné a nebojácné debutové kolekce Savage X Fenty podzim / zima 2019.

“Nemohla bych být více nadšená, že v letošním roce bude mít každý plný přístup k Savage X Fenty Show! Pracujeme na vytvoření odvážného, sexy a super energetického zážitku pro naše diváky,” řekla Rihanna.

“Rihanna dobyla svět hudby, filmu, krásy a módy. Znovuobjevila myšlenku, jaké módní spodní prádlo by mělo být pro globálního zákazníka. Značka autenticky odráží silné vyjádření inkluzivity, pozitivity těla a zábavy! Savage X Fenty Show slibuje průlomový a skutečně jedinečný zážitek, a jsme nadšeni, že můžeme našim globálním zákazníkům nabídnout exkluzivní sedadla v přední řadě,” řekla Jennifer Salke, ředitelka společnosti Amazon Studios.

Po živém představení bude letošní Savage X Fenty Show k dispozici pro streamování výhradně na službě Amazon Prime Video po celém světě. Tak poskytne divákům vstup do světa Savage X Fenty, osobně i doma, a také možnost opakovat zážitek znovu a znovu. Speciální video služby Amazon Prime Video bude obsahovat také exkluzivní pohled do zákulisí při přípravě show.

Savage X Fenty Show byla vytvořena pod uměleckým vedením Rihanna a společnosti Savage X Fenty, a je manažerskou produkcí Rihanna a produkcí agentury PRODJECT a nekódované skupiny společnosti Endeavor Content.

O SPOLEČNOSTI SAVAGE X FENTY

Hudební a módní ikona Rihanna investuje do svého nejnovějšího podniku: stane se návrhářkou spodního prádla. Značka Savage X Fenty, inspirovaná k vytvoření řady spodního prádla se skládá z různých odstínů a tvarů a oslavuje nebojácnost, důvěru a inkluzivitu. Ve spolupráci s platformou TechStyle Fashion Group značka narušila a předefinovala trh díky dostupné cenové hladině a rozsáhlému sortimentu. “Chceme, aby lidé vypadali dobře a aby se cítili dobře,” vysvětluje Rihanna, která přistupuje k Savage X ve stejném rozpoložení, jako ke všem svým projektům – chce udělat něco nového a čerstvého, co se může týkat každého a na co se může každý spolehnout. “Chceme, abyste se cítili sexy, a aby se jim to líbilo.” Podprsenky Savage X Fenty ve velikostech 32A až 46DDD, spodní prádlo a prádlo na spaní Savage X Fenty ve velikostech XS až 3X je možné zakoupit na stránkách www.SavageX.com.

O SLUŽBĚ AMAZON PRIME VIDEO

Amazon Prime Video je špičková streamingová služba, která nabízí zákazníkům obrovskou kolekci digitálních videí se snadným vyhledáváním obsahu, který rádi sledují, a to na jednom místě.

  • Součásti služby Prime: Sledujte tisíce populárních filmů a televizních pořadů, včetně našich kritikou uznávaných Amazon Originals, vítěze ceny Emmy The Marvelous Mrs. Maisel, Tom Clancy’s Jack Ryan, Homecoming, Hanna, Fleabag (Potvora), Good Omens, The Boys, Guava Island s Donald Glover, vítěze ceny Academy Manchester by the Sea (Místo u moře) a The Salesman, filmu nominovaného na cenu Academy The Big Sick (Pěkně blbě) a Cold War (Studená válka), a kritikou uznávaného Beautiful Boy (Krásný chlapec), exkluzivních pořadů, živého sportu včetně čtvrtečního nočního fotbalu a licencovaného a samostatně publikovaného obsahu dostupného ve více než 200 zemích a teritoriích po celém světě.
  • Sledujte více s prvotřídními video kanály: Přední členové si mohou v USA přidat více než 150 kanálů, jako například HBO, Cinemax, STARZ, SHOWTIME, CBS All Access, NBA League Pass a MLB.tv. Ke stahování nejsou třeba žádné další aplikace a není nutný žádný kabel. Plaťte pouze za ty, které chcete, a kdykoli je zrušte. Zobrazit úplný seznam kanálů dostupných na amazon.com/channels.
  • Pronajměte si nebo kupte: Užijte si stovky tisíc titulů, včetně nových vydání filmů a celých sezón aktuálních televizních epizod, které jsou k dispozici všem zákazníkům Amazonu k zapůjčení nebo ke koupi.
  • Okamžitý přístup: Sledujte, kde chcete a kdy chcete pomocí aplikace Prime Video na vaší chytré televizi, mobilním zařízení, Fire TV, tabletu Fire, Apple TV, Chromecastu, herních konzolích, Comcast X1 nebo na webu. Úplný seznam kompatibilních zařízení najdete na stránkách amazon.com/howtostream.
  • Rozšířené zkušenosti: Využijte maximum z každého sledování pomocí obsahu kompatibilního se 4K Ultra HD a s vysokým dynamickým rozsahem (HDR). Užijte si záběry svých oblíbených filmů a televizních pořadů s exkluzivním přístupem X-Ray, který využívá technologii IMDb. Uložte si je na později pomocí vybraných mobilních stahování pro offline prohlížení.

Kromě přístupu k filmům a televizním pořadům, které jsou součástí služby Prime, zahrnuje členství v programu Prime neomezené možnosti rychlého zasílání zdarma ve všech kategoriích dostupných na Amazonu, více než dva miliony skladeb a tisíce seznamů skladeb a stanic s hudbou Prime Music, bezpečné ukládání fotografií s Prime Photos, neomezené čtení s Prime Reading, neomezený přístup do digitálního katalogu audioknih se zvukovými kanály Audible Channels for Prime, rotující výběr bezplatných digitálních her a dárků ve hrách s Twitch Prime, včasný přístup k výběru Lightning Deals, exkluzivní přístup a slevy na vybrané položky, a další. Chcete-li se zaregistrovat do programu Prime nebo získat další informace, navštivte stránky: amazon.com/prime.

O společnosti Amazon

Amazon se řídí čtyřmi principy: posedlost zákazníkem namísto zaměření na konkurenty, vášeň pro vynalézavost, závazek k provozní dokonalosti a dlouhodobé myšlení. Hodnocení zákazníků, nakupování na jedno kliknutí, osobní doporučení, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, Fire TV, Amazon Echo a Alexa, to jsou některé z produktů a služeb propagovaných společností Amazon. Další informace najdete na adrese amazon.com/about, a sledujte @AmazonNews.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kontakty pro média:

The Lede Company

Amanda Silverman

Amanda.Silverman@ledecompany.com

Cara Hutchison

Cara.Hutchison@ledecompany.com

Emma Parker

Emma.Parker@ledecompany.com

Savage X Fenty

Emma Tully

etully@savagex.com

Amazon Prime Video

Alana Russo

Alana.Russo@amazonstudios.com

error: Content is protected !!