Luminary udostępnia nowy kanał abonamentowy w podcastach Apple

Wszystkie oryginalne podcasty Luminary są obecnie dostępne na całym świecie dla słuchaczy Apple Podcasts.

NOWY JORK–(BUSINESS WIRE)–Luminary, sieć podcastów abonamentowych, uruchomiła dziś nowy kanał w Apple Podcasts, dzięki czemu wszystkie własne utwory Luminary są powszechnie dostępne dla słuchaczy Apple Podcasts w ponad 170 krajach.

„Jesteśmy podekscytowani nawiązaniem współpracy z twórcą podcastów – Apple, co pozwoli nam udostępnić nasze oryginalne treści milionom słuchaczy na całym świecie” – powiedział Simon Sutton, dyrektor generalny Luminary.

„Powołując do życia Luminary, głęboko wierzyliśmy, że wspieranie subskrypcji treści podcastów typu premium jest niezwykle ważne zarówno dla słuchaczy, jak i twórców. Dystrybucja naszych treści w serwisie Apple Podcasts to decydujący krok w realizacji naszej wizji” – powiedział Matt Sacks, współzałożyciel i prezes zarządu Luminary.

Kanał Luminary to ponad 30 podcastów Luminary Original, w tym „Under the Skin” z Russellem Brandem, „Snap Judgment Presents: Spooked”, „The C-Word” z Leną Dunham oraz „Leon Neyfakh’s Fiasco”.

Kanał Luminary oferuje również dostęp do nowego programu „The Midnight Miracle”, którego twórcami są Talib Kweli, Yasiin Bey i Dave Chappelle. W maju rozpoczęto emisję odcinków „The Midnight Miracle”, która będzie kontynuowana przez cały rok, z letnią przerwą. W najbliższych tygodniach Luminary udostępni nowe programy i sezony z m.in. Russellem Brandem, Karamo Brown, Leną Dunham i Leonem Neyfakh.

Wszystkie podcasty Luminary Original będą nadal dostępne dla subskrybentów w aplikacji Luminary w 12 krajach, w których jest ona obecnie dostępna. Wraz z uruchomieniem na Apple, wszystkie utwory Luminary są również udostępnione na kanale Luminary w Apple Podcasts w ponad 170 krajach.

Ceny w USA to 4,99 USD miesięcznie po upływie siedmiu dni bezpłatnego okresu próbnego, lub 34,99 USD rocznie – lub około 2,99 USD miesięcznie – po upływie siedmiu dni darmowej wersji próbnej. Ceny na rynkach międzynarodowych są zbliżone do cen w USA.

Luminary

Luminary jest siecią podcastów subskrypcyjnych z wielokrotnie nagradzaną ofertą oryginalnych programów, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Subskrybenci mają nieograniczony dostęp do szerokiego zestawu oryginalnych utworów Luminary, w których występują znani twórcy, przedstawiciele różnorodnych środowisk, a także ciekawych historii opowiedzianych z nowej perspektywy. Oryginalne materiały Luminary można znaleźć za pośrednictwem aplikacji Luminary dostępnej na iOS, Androida i stronie internetowej, a teraz są dostępne na kanale Luminary w Apple Podcasts.

Luminary została założona przez Matta Sacksa w 2018 roku przy wsparciu NEA. Kierując się zamiłowaniem do podcastów, firma zapewnia wyjątkowe wrażenia płynące z podcastów zarówno dla słuchaczy, jak i twórców.

Więcej informacji o Luminary można znaleźć na stronie newsroom.luminarypodcasts.com oraz obserwując @hearluminary.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Kontakt dla mediów:

Liz Biber, The Lede Company
Sarah Rothman, The Lede Company

error: Content is protected !!