Kouzelná mobilní match-3 hra společnosti Zynga Harry Potter: Puzzles & Spells oslavuje roční výročí

Na hráče čeká týden plný překvapení a speciálních akcí na oslavu této výjimečné události

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)–Společnost Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), světový lídr v oblasti interaktivní zábavy, dnes oznámila, že její kouzelná mobilní match-3 hra Harry Potter: Puzzles & Spells připomíná své roční výročí celotýdenními oslavami. Počínaje dnešním dnem se fanoušci na celém světě mohou připojit k sedmidenním oslavám, jež nabízejí herní dárky, akce, loterie a nový obsah, který tuto událost připomíná.

Od svého uvedení na trh v září 2020 nabízí hra Harry Potter: Puzzles & Spells fanouškům autentické hádanky a herní obsah z kouzelnického světa. Hlavní linie hry hráčům nabízí přes 2 000 úrovní hádanek a zve je k tomu, aby si společně užívali zábavu a vzrušení v Bradavicích v novém obsahu a na nových akcích. Společnost Zynga vydala u příležitosti ročního výročí hry nový trailer, který se zaměřuje na příběhy, které jednotliví hráči ve hře prožili.

„Jsme neuvěřitelně hrdí na ocenění a přijetí, kterého se hra Harry Potter: Puzzles & Spells dočkala, ale ještě více jsme inspirováni a ceníme si hráčů, kteří se k nám na této pouti připojili,“ prohlásil Yaron Leyvand, výkonný viceprezident pro hry ve společnosti Zynga. „Jsme nadšeni z možnosti oslavit tento zásadní milník společně s nimi a těšíme se, až společně načneme novou kapitolu naší hry.“

Akce s tématem „Londýnská zoo“, která začíná tento týden a která se inspiruje nejpamátnějšími narozeninami Dudleyho Dursleyho, hráče ve hře vyzývá k tomu, aby přímo na herní ploše sbírali „dárky“ a měli tak možnost získat truhly s odměnami. Protože ve světě Harryho Pottera samozřejmě nemohou chybět ani hadi, mohou hráči při této narozeninové akci vytvářet herní trojice také přímo vedle tajemných políček na herní ploše, ze kterých vylézají krajty. Od 23. září se hráči mohou připojit k populární bradavické tradici v akci House Pride, ve které řešením hádanek získávají body pro svoji kolej a jejich výsledky jsou zaznamenávány v celosvětovém žebříčku. Od 22. do 24. září získají hráči, kteří se do hry přihlásí, každý den výroční dárek, který jim oslavy této události dále zpříjemní.

Po celý výroční týden budou návštěvníci Twitteru a facebookových a instagramových kanálů hry Harry Potter: Puzzles & Spells motivováni k tomu, aby prostřednictvím označení #PuzzlesAndSpellsAnniversary sdíleli své oblíbené zážitky, které jim hra poskytla. Ze všech zúčastněných budou náhodně vylosováni tři hráči, kteří obdrží dárkový balíček na oslavu tohoto výročí plný herní měny, herních předmětů, balíčků vylepšení a dalších cen.

Ve hře Harry Potter: Puzzles & Spells se hráči vydávají na dobrodružství ve stylu her žánru match-3, které překypuje kouzly, humorem, barvami a postavami ze světa série Harry Potter. Hra obsahuje soundtrack a dabing přímo z původních filmů série Harry Potter a fanoušci tak mají možnost na vlastní kůži prožít autentickou mobilní verzi Harryho pouti kouzelnickým světem. Na této pouti získávají během svého postupu kouzla a speciální vylepšení, řeší hádanky ve stylu match-3 plné poskakujících čokoládových žabek, třepetajících se okřídlených klíčů, zápasících figurek kouzelnických šachů a dalších neočekávaných překážek a předmětů. V duchu kamarádství a přátelského soupeření v Bradavicích se hráči mohou stát členy klubů nebo je společně s dalšími fanoušky založit, a mohou se tak při exkluzivních klubových událostech společně bavit, spolupracovat na strategiích řešení hádanek, sdílet životy a soutěžit o ceny.

Hru Harry Potter: Puzzles & Spells lze hrát po celém světě na zařízeních pro systémy iOS a Android, ale také pomocí Amazon Kindle nebo na Facebooku. Chcete-li získat další informace a spojit se s dalšími fanoušky, sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru, nebo navštivte stránky hry na adrese www.harrypotterpuzzlesandspells.com.

Doprovodné materiály najdete na adrese: https://www.dropbox.com/sh/haxo6yr1pvx8txl/AAACWl5QigRsekaDgzelwXyVa?dl=0

O společnosti Zynga

Společnost Zynga je celosvětovým lídrem v oblasti interaktivní zábavy, jehož posláním je propojovat svět prostřednictvím her. Se svým obrovským celosvětovým dosahem ve více než 175 zemích a regionů nabízí společnost Zynga rozmanité portfolio populárních herních sérií, které na mobilních zařízeních zaznamenaly více než čtyři miliardy stažení, včetně her CSR Racing™, Empires & Puzzles™,Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ a Zynga Poker™. Díky službě Chartboost, přední platformě pro mobilní reklamu a monetizaci, je Zynga ve svém oboru špičkovou platformou nové generace se schopností optimalizovat programovou reklamu a výnosy ve velkém měřítku. Společnost Zynga byla založena v roce 2007, sídlí v Kalifornii a má pobočky v Severní Americe, Evropě a Asii. Další informace najdete na adrese www.zynga.com nebo sledujte stránky společnosti Zynga na Twitteru, Instagramu, Facebooku nebo blogu společnosti Zynga.

O společnosti Warner Bros. Games

Společnost Warner Bros. Games, divize společnosti Warner Bros. Home Entertainment, Inc., je předním světovým vydavatelem, vývojářem, poskytovatelem licencí a distributorem zábavního obsahu pro interaktivní média na všech platformách, včetně konzolových, přenosných, mobilních a počítačových her, a to jak vlastních titulů, tak i titulů třetích stran. Další informace o společnosti Warner Bros. Games najdete na adrese https://www.wbgames.com/.

O společnosti Portkey Games

Společnost Portkey Games, náležící pod Warner Bros. Interactive Entertainment, je herní vydavatel, který se věnuje tvorbě nových mobilních a videoherních zážitků z kouzelnického světa, ve kterých se hráč stává středem dění vlastního dobrodružství, inspirovaného původními příběhy J. K. Rowlingové. Společnost Portkey Games nabízí hráčům možnost učinit vlastní rozhodnutí o tom, jak se bude příběh vyvíjet, a zapojit se do dění v kouzelnickém světě, aby tak vytvářeli nové a jedinečné zážitky. Vydavatelství bylo vytvořeno s cílem přinést hráčům a fanouškům nové herní zážitky, které jim umožní zažít magii kouzelnického světa působivými způsoby a vytvořit si tak v kouzelnickém světě svůj vlastní příběh.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Publishing Rights © J.K. Rowling. HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD a HARRY POTTER postavy, jména a související informace © a ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. Všechna práva vyhrazena.

WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s21)

Pravidla loterie

*Není vyžadována žádná platba, šance na výhru se nezvýší. Obyvatelé USA starší 18. let. 22. 9. 2021–29. 9 2021 pacifického času. Řídí se oficiálními pravidly na adrese https://zynga.social/HPM3Anniversary. Zde naleznete šance na výhry, podrobnosti o cenách a omezení. Neplatné tam, kde je taková loterie zakázána. Sponzor: Zynga.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která se mimo jiné týkají herních funkcích a časově omezených akcí a propagačních akcí ve hře Harry Potter: Puzzles & Spells. Výhledová prohlášení často obsahují slova jako „výhled“, „předpokládaný“, „plánovaný“, „zamýšlený“, „bude“, „předpokládat“, „věřit“, „cíl“, „očekávat“, a prohlášení v budoucím čase jsou obecně výhledová. Dosažení nebo úspěch záležitostí, které jsou předmětem těchto výhledových prohlášení, zahrnuje významná rizika, nejistoty a předpoklady. Na tato výhledová prohlášení, která vycházejí z informací, jež máme k dispozici ke dni vydání této zprávy, se nelze neoprávněně odvolávat. Nepřebíráme žádnou povinnost tato prohlášení aktualizovat. Další informace o těchto rizicích, nejistotách a předpokladech jsou nebo budou podrobněji popsány v našich veřejných dokumentech pro Komisi pro cenné papíry a burzy („SEC“), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo na webových stránkách SEC na adrese www.sec.gov.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Dana Whitneyová

dwhitney@zynga.com

Alexa Grandolfová

agrandolfo@zynga.com

error: Content is protected !!