Japonský anime trhák EVANGELION:3.0+1.01 THRICE UPON A TIME bude 13. srpna uveden exkluzivně na Amazon Prime Video

Nejnovější film z legendární japonské anime série bude mít premiéru ve více než 240 zemích a teritoriích kromě Japonska

Všechny tři předchozí filmy ze série budou také exkluzivně k dispozici na Prime Video

Chcete-li si stáhnout hlavní grafiku, klikněte zde
Podívejte se na oficiální upoutávku zde

LONDÝN–(BUSINESS WIRE)–Společnost Amazon Prime Video dnes oznámila exkluzivní celosvětovou premiéru (mimo Japonsko) očekávaného japonského anime trháku EVANGELION:3.0+1.01 THRICE UPON A TIME, která se uskuteční 13. srpna. EVANGELION:3.0+1.01 THRICE UPON A TIME je čtvrtou a poslední kapitolou nového vydání filmu Evangelion. Za anime filmem, který je nejvýdělečnějším ze všech filmů hlavního režiséra Hideakiho Anno a nejnavštěvovanějším filmem v japonských kinech v roce 2021, stojí režiséři Kazuya Tsurumaki, Katsuichi Nakayama a Mahiro Maeda a také legendární tvůrce, scenárista a hlavní režisér Hideaki Anno (Shin Godzilla). U příležitosti finále série Prime Video vydá také tři předchozí filmy: EVANGELION:1.11 YOU ARE (NOT) ALONE., EVANGELION:2.22 YOU CAN (NOT) ADVANCE. a EVANGELION:3.33 YOU CAN (NOT) REDO. pro fanoušky ve více než 240 zemích a teritoriích.


Tento filmový trhák je japonský anime popkulturní fenomén, který vypráví příběh Evangeliona, umělého člověka a víceúčelové humanoidní zbraně, a Andělů, neznámé formy života, který se odehrává po zničení Země kataklyzmatickou událostí. Ve filmu vystupují všichni původní herci včetně Megumi Ogata, Megumi Hayashibara a Y?ko Miyamura a pomocí nejmodernější zobrazovací technologie se snaží ukázat osobnosti a vztahy jedinečných postav, které bojují o přežití. Film bude dabován do 10 jazyků včetně angličtiny, francouzštiny, němčiny, portugalštiny, španělštiny a italštiny a nabídne titulky ve 28 jazycích.

Od prvního uvedení televizního seriálu v roce 1995 měla série Evangelion významný vliv na japonskou popkulturu a pozvedla žánr anime po celém světě. Legendární anime série se poté znovuzrodila jako nová filmová série Evangelion: New Theatrical Edition v roce 2007 a tento čtvrtý a poslední film uvedený v březnu v japonských kinech lámal rekordy jak v rámci filmů Hideakiho Anno, tak i jako nejnavštěvovanější film roku v japonských kinech. EVANGELION:3.0+1.01 THRICE UPON A TIME na Amazon Prime Video bude nejnovější verzí filmu, která obsahuje přepracované scény a která se nyní uvádí do kin v Japonsku.

„Filmy EVANGELION vzrušují fanoušky už léta a my víme, že po finále je na celém světě obrovský hlad,“ řekl Brad Beale, viceprezident pro celosvětové licencování obsahu Prime Video. „Jsem nadšený, že uživatelé služby Prime po celém světě mají konečně možnost zhlédnout mistrovské dílo anime EVANGELION:3.0+1.01 THRICE UPON A TIME, stejně jako tři předchozí filmy.“

„Chtěl bych poděkovat všem fanouškům Evangelionu na světě za vaši neutuchající podporu,“ uvedl Hideaki Anno, tvůrce, scenárista a hlavní režisér. „Hledali jsme nejlepší způsob, jak film nabídnout fanouškům v zámoří co nejdříve v náročné situaci pro filmový průmysl během epidemie COVID-19 a jsme rádi, že jsme našli Prime Video jako partnera pro globální streamování. Pro co nejlepší zážitek doporučujeme sledovat film na velké televizní obrazovce.“

OEVANGELION:3.0+1.01 THRICE UPON A TIME

Čtvrtý a poslední díl série Rebuild of Evangelion. Misato a její skupina Wille, která bojuje proti organizaci NERV, dorazí do Paříže, města, které je nyní rudé kvůli coreizaci. Posádka vlajkové lodi Wunder přistává na záchytné věži. Na obnovu města mají pouze 720 sekund. Když se objeví horda evangelionů Nerv, musí Mariina vylepšená jednotka Eva 8 zasáhnout. Mezitím se Šindži, Asuka a Rei (prozatímní jméno) toulají po Japonsku.

Studio: khara, Inc.

Hlavní režisér: Hideaki Anno, režie: Kazuya Tsurumaki, Katsuichi Nakayama a Mahiro Maeda, scénář: Hideaki Anno

O TŘECH PŘEDCHOZÍCH FILMECH

EVANGELION:1.11 YOU ARE (NOT) ALONE.

Čtvrtý anděl, poznamenaný Druhým dopadem, zaútočí na Tokio III a osud lidstva je svěřen do rukou speciální vládní agentury Nerv. Mladý Šindži Ikari je nucen pilotovat EVA-01. Spolu s pilotkou EVA-00 Rei Ayanamiovou jsou pověřeni bojem, ale EVA-01 poškodí Šestý anděl. Misato Katsuragi vypracuje plán, jak soustředit veškerou japonskou elektřinu do pozitronového děla EVA-01 a porazit tak Anděla.

Studio: khara, Inc.

Hlavní režisér: Hideaki Anno, režie: Masayuki a Kazuya Tsurumaki, scénář: Hideaki Anno

EVANGELION:2.22 YOU CAN (NOT) ADVANCE.

Mari Illustrious-Makinami pilotuje Provizorní jednotku-05 ve snaze porazit Třetího anděla, kterého vykopali ze země. Asuka Langley-Shikinami a EVA-02 porazí Sedmého anděla. Objeví se Osmý anděl a zaútočí na ústředí organizace Nerv. EVA-03 je během testování ovládnuta Devátým andělem a Šindži se ji vydává zastavit, ale dozvídá se, že na palubě je Asuka. Gendo přepne ovládání EVA-01 na systém figurín a začne bojovat s EVA-03.

Studio: khara, Inc.

Hlavní režisér: Hideaki Anno, režie: Masayuki a Kazuya Tsurumaki, scénář: Hideaki Anno

EVANGELION:3.33 YOU CAN (NOT) REDO.

Šindži se probouzí po 14 letech na palubě bitevní lodi AAA Wunder, která patří organizaci bojující proti Nervu a kterou založili její bývali členové. Šindži uslyší Reiin hlas z EVA Mark.09, která jej vyslala na jeho záchranu, a tak opustí Wunder a vydá se do Nervu. Kaworu Nagisa ukazuje Šindžimu proměněnou zemi. Dozvídá se, že záchrana Rei vyvolala téměř třetí náraz, který způsobil katastrofální poškození Země.

Studio: khara, Inc.

Hlavní režisér: Hideaki Anno, režie: Masayuki, Mahiro Maeda a Kazuya Tsurumaki, scénář: Hideaki Anno

EVANGELION:3.0+1.01 THRICE UPON A TIME se přidá k tisícům televizních pořadů a filmů v katalogu Prime Video, včetně oceňovaných a kritikou uznávaných globálních filmů a seriálů z dílny Amazonu, jako jsou Borat Subsequent Moviefilm, Tom Clancy’s Jack Ryan, The Boys, Hunters, Fleabag a The Marvelous Mrs. Maisel. To vše je k dispozici na Prime Video bez dalších poplatků pro uživatele služby Prime. Uživatelé služby Prime budou moci sledovat EVANGELION:3.0+1.01 THRICE UPON A TIME kdekoli a kdykoli v aplikaci Prime Video pro chytré televizory, mobilní zařízení, Fire TV, modemu Fire TV, Fire tabletech, Apple TV a streamovat online. V aplikaci Prime Video si mohou uživatelé služby Prime stáhnout epizody do svých mobilních zařízení a tabletů a sledovat je kdekoli offline.

Amazon

Společnost Amazon se řídí čtyřmi zásadami: posedlostí zákazníkem namísto zaměření na konkurenci, vášní pro vynalézání, závazkem k provozní dokonalosti a dlouhodobým uvažováním. Recenze zákazníků, nakupování na 1 kliknutí, personalizovaná doporučení, Prime, Fulfillment by Amazonu, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, Fire TV, Amazon Echo a Alexa jsou některé z produktů a služeb, které Amazon zavedl jako první. Další informace najdete na webu amazon.com/about a sledujte @AmazonNews.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kontakty pro média pro Prime Video a Amazon Studios:

Arianne Rocchi: roccha@amazon.com
Ayumi Sakaguchi: ayusaka@amazon.co.jp

error: Content is protected !!