Firma Mattel® představuje digitální závodní hru Hot Wheels™ Infinite Loop jako vůbec první hru zdarma pod značkou Hot Wheels®

• Tato hra přináší tento ikonickou franšízovou značku na mobilní platformu pro fanoušky ve věku 13 a více let

El Segundo (Kalifornie)–(BUSINESS WIRE)–Mattel, Inc. (index NASDAQ: MAT) dnes představila novou závodní digitální hru Hot Wheels™ Infinite Loop, která přináší legendární vozidla značky Hot Wheels® i na mobilní zařízení, a to díky závodní hře zaměřené na rychlost a ničení soupeřů. Uvedení hry Hot Wheels Infinite Loop na trh bylo načasováno do doby konání největšího evropského veletrhu digitálních her a technologií Gamescom, který se koná v Kolíně nad Rýnem v Německu. Hru si nyní můžete stahovat v aplikaci App Store pro mobilní zařízení iPhone a iPad a fanoušci tak získávají nový, vzrušující způsob, jak interagovat se svou oblíbenou značkou.

Jedná se o vůbec první vydanou online hru firmy Mattel pod franšízou značky Hot Wheels, která je zdarma. Hra Hot Wheels Infinite Loop přináší nejslavnější vozidla značkyHot Wheels všem fanouškům, kteří s nimi vyrůstali a sbírají tato autíčka a je určena pro hráče ve věku 13 a více let.

Součástí zábavy s autíčky Hot Wheels je jejich sbírání a hra Hot Wheels Infinite Loop přináší tento koncept zpět v plném rozsahu. Hráči budou v reálném čase soupeřit s ostatními závodníky z celého světa a mohou získat různá vylepšení a sbírat nejlegendárnější auta Hot Wheels, včetně Bone Shaker™, Twin Mill™, Rodger Dodger™ a dalších.

Hot Wheels je nejprodávanější hračka na světě* a nyní tak dáváme našim fanouškům zcela novou možnost online hraní,” řekla Janet Hsu, ředitelka pro franšízy ve společnosti Mattel. “Hot Wheels Infinite Loop je dalším příkladem naplňování poslání firmy Mattel, umožnit zákazníkům využívat globálně známé značky hraček zcela novým způsobem, což je i součást naší transformace v digitální, špičkovou hračkářskou společnost.”

U příležitosti oslav spuštění hry Hot Wheels Infinite Loop, firma Mattel vydala zkušební verzi (trailer), kde se můžete ponořit do atmosféry skvělých závodů. Najdete ho zde.

Hot Wheels Infinite Loop si můžete zdarma stáhnout v App Store pro zařízení s operačním systémem iOS a brzy bude k dispozici i na platformě Google Play Store. Uživatelé se zařízením Android se mohou předběžně zaregistrovat a získat po spuštění hry speciální odměny, jako jsou auto Tur-Bone ChargedTM s exkluzivním vzhledem. Hra Hot Wheels Infinite Loop vznikla ve spolupráci s firmou Creative Mobile, která vyrobila hry jako jsou Drag Racing nebo Nitro Nation.

Obrázky ze hryHot Wheels Infinite Loop najdete zde. Více informací o hře Hot Wheels Infinite Loop a aktuální informace o našich akcích a novinkách získáte na našem Facebooku nebo na našich oficiálních webových stránkách.

*Zdroj: The NPD Group/Retail Tracking Service/G12/Jan-Dec 2018/Total Toys/Units

O společnosti Mattel

Mattel je přední nadnárodní společnosti v oblasti dětské zábavy, která se specializuje na návrh a výrobu kvalitních hraček a spotřebního zboží. Vytváříme inovativní produkty a zážitky, které inspirují, baví a rozvíjí schopnosti dětí prostřednictvím hry. V rámci franšíz, našim zákazníkům nabízíme široké portfolio ikonických značek, jako jsou například Barbie®), Hot Wheels®, American Girl®, Fisher-Price®, Thomas & Friends® a MEGA® a také další oblíbené značky, které buď vlastníme nebo na ně držíme licenci od spolupracujících partnerů z řad nadnárodních zábavních a hračkářských firem. Součástí naší nabídky jsou filmový a televizní obsah, hry, hudba i živé akce. Podnikáme ve 40 provozovnách a naše výrobky prodáváme do více než 150 zemí, ve spolupráci s předními světovými obchodními a technologickými firmami. Od našeho založení v roce 1945 je firma Mattel důvěryhodným a prověřeným partnerem, který dětem umožňuje objevovat krásy dětství a využívat naplno svůj potenciál. Navštivte nás online na webových stránkách www.mattel.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Craig Sinel

mattel@fortyseven.com

error: Content is protected !!