Amazon Studios zamawia czwarty sezon nagradzanego serialu komediowego „Wspaniała pani Maisel”

CULVER CITY, Kalifornia–(BUSINESS WIRE)–(NASDAQ:AMZN) – Amazon Studios ogłosiło dzisiaj zamówienie czwartego sezonu nagrodzonego Emmy i Złotym Globem serialu komediowego „Wspaniała pani Maisel”. Premiera trzeciego sezonu miała miejsce w piątek 6 grudnia na Amazon Prime Video w ponad 200 krajach i regionach całego świata. W tym tygodniu serial otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu w kategoriach „Najlepszy serial komediowy lub musical” oraz „Najlepsza aktorka w filmie komediowym lub musicalu” dla Rachel Brosnahan.

„Jesteśmy zachwyceni wiadomością, że również i teraz, już po raz czwarty, nie musimy opuszczać studia – powiedzieli twórczyni i producentka wykonawcza Amy Sherman-Palladino oraz producent wykonawczy Daniel Palladino. – Dziękujemy Amazonowi za wsparcie i pokładanie w nas wiary, a także za partnerską współpracę i entuzjazm oraz możliwość dalszej pracy z naszą ulubioną ekipą filmową i obsadą”.

„Serial +Wspaniała pani Maisel+ zrobił furorę na całym świecie, a trzeci sezon tylko potwierdził jego popularność – żadne jego dotychczasowe otwarcie nie przyciągnęło tak dużej widowni. Cieszymy się bardzo, że klienci Prime Video będą mogli śledzić dalsze perypetie Midge w czwartym sezonie – powiedziała Jennifer Salke, dyrektorka Amazon Studios. – Amy i Dan stworzyli dopracowane w każdym detalu, niezwykle zabawne, czarujące i wiarygodne postacie o niepowtarzalnym poczuciu humoru, dlatego mamy pewność, że widzowie na całym świecie będą zachwyceni perspektywą kolejnego sezonu Wspaniałej pani Maisel”.

W trzecim sezonie serialu Midge i Susie odkrywają, że życie na trasie z Shy nie tylko przynosi splendor, ale i uczy pokory, której niezapomnianą lekcję daje im świat showbiznesu. Joel stara się wspierać Midge, jednocześnie realizując własne marzenia, Abe podejmuje się nowej misji, a Rose odkrywa w sobie talent.

Serial Wspaniała pani Maisel jest laureatem 16 nagród Emmy, w tym za najlepszy serial komediowy, 3 Złotych Globów, m.in. za najlepszy serial komediowy, pięciu nagród przyznawanych przez krytyków filmowych, m.in. za najlepszy serial komediowy, a także dwóch nagród Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych, nagrody Gildii Amerykańskich Scenarzystów i nagrody Peabody’ego.

W rolach głównych serialu „Wspaniała pani Maisel” występują m.in. laureatka nagród Emmy i Złotego Globu Rachel Brosnahan, zdobywca Złotego Globu i czterokrotny laureat nagrody Emmy Tony Shalhoub, dwukrotna laureatka nagrody Emmy Alex Borstein, nominowana do nagrody Emmy Marin Hinkle, a także Michael Zegen, Kevin Pollak, Caroline Aaron oraz laureatka Nagrody Emmy Jane Lynch.

Serial „Wspaniała Pani Maisel” dostępny jest dla abonentów Amazon Prime w streamingu na stronie www.amazon.com/Maisel. Istnieje również możliwość pobrania bez dodatkowych opłat wszystkich odcinków na urządzenia przenośne. Serial można oglądać na całym świecie w serwisie PrimeVideo.com w ponad 200 krajach i regionach. Skorzystaj z aplikacji Prime Video i oglądaj ulubione produkcje kiedy chcesz i gdzie chcesz na telewizorach smart TV, urządzeniach przenośnych, Fire TV, tabletach Fire, Apple TV, Chromecascie, konsolach do gier, Comcascie X1 lub przez przeglądarkę internetową. Pełną listę kompatybilnych urządzeń można znaleźć na stronie amazon.com/howtostream. Klienci, którzy jeszcze nie wykupili abonamentu, mogą zarejestrować się i skorzystać z darmowego okresu próbnego na www.amazon.com/prime.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Amazon.com, Inc.

Media Hotline

Amazon-pr@amazon.com
www.amazon.com/pr

error: Content is protected !!