Amazon Prime Video představuje nové možnosti pro službu Thursday Night Football, které umožní fanouškům amerického fotbalu (NFL) po celém světě zcela nové zážitky

X-Ray nabízí divákům možnost nastavit si způsob sledování hry a současně díky technologii AWS nabízí podrobné statistiky nové generace, ve zcela novém formátu

Kay Adams a Chris Long budou exkluzivně na Prime Video moderovat pořad NFL Next, nové živé vysílání v produkci NFL Films a tento pořad nabídne názory odborníků

Twitch zdvojnásobuje přenosovou rychlost na své interaktivní video platformě

Hannah Storm a Andrea Kremer se vrací jako analytičky TNF

SEATTLE–(BUSINESS WIRE)–(NASDAQ: AMZN) — Již třetí rok za sebou nabízí Amazon Prime Video fanouškům americké Národní fotbalové ligy (NFL) z celého světa přenosy Thursday Night Football (čtvrteční fotbalové noci), který přináší studio Bud Light Platinum a nyní přichází s novinkami, které umožní členům služby Prime vychutnat si hru, kterou mají rádi, dosud nevídaným způsobem, s novými analýzami a zákulisními informacemi od odborníků.

“Revolučním způsobem měníme způsob, jakým si fanoušci mohou užít čtvrteční sledování fotbalu v rámci Thursday Night Football a členové služby Prime si navíc mohou upravit způsob sledování a poslechu hry,” řekla Marie Donoghue, viceprezidentka Prime Video Sports. “Každý fanoušek v naší nabídce něco najde, počínaje detailními analýzami, přes odborné komentáře až po snadné a rychlé sledování zápasů na jakémkoli zařízení, kdekoli na světě. Věříme, že si sledování kanálu TNF (Thursday Night Football) na Prime Video a Twitch oblíbí jak zarytí fanoušci, tak úplní nováčci.”

Vysílání pořadu Thursday Night Football na Amazon Prime Video a Twitch bude zahájeno ve čtvrtek 26. září ve 20:20 východoamerického času zápasem mezi Green Bay Packers a Philadelphia Eagles.

X-Ray nabízí fanouškům zcela nové možnosti sledování zápasů

X-Ray nabízí fanouškům Thursday Night Football zcela nové možnosti jak sledovat hru a porozumět její strategii. Pro letošní sezónu nabízí X-Ray divákům stejné herní statistiky Next Gen Stats, které až dosud byly k dispozici pouze trenérům a komentátorům, což jim umožní lépe pochopit herní strategii. Fanoušci tak získají například informace o tom jak dlouho průměrně trvá hlavnímu útočníkovi (Quarterback) odhoz, jaké vzdálenosti uběhnou jednotliví hráči po kontaktu, apod. To vše je nyní k dispozici ve statistikách Next Gen Stats.

X-Ray je k dispozici všem fanouškům amerického fotbalu, kteří sledují kanál TNF na platformách Android, iOS a Fire TV. Prime Video navíc nabízí analytické informace, které si lze snadno a rychle zobrazit a opět skrýt na mobilních zařízeních, včetně telefonů. Pro přístup ke statistikám aplikace X-Ray, stačí jen vzít telefon nebo tablet, kliknout na tlačítko “Stats by X-Ray” nebo kliknout na tlačítko „UP“ na ovladači Fire TV kdykoli během sledování zápasu.

Trochu jiné zápasy NFL

NFL Next, nový 30-minutový pořad, vysílaný exkluzivně na Prime Video každý čtvrtek v 19:00 východoamerického času, který připravuje agentura NFL Films, nabízí divákům žhavé novinky a zákulisní komentáře od dvojnásobného vítěze Super Bowl Chrise Longa, Kay Adamsové z NFL Network a odborníka na statistiky Next Gen Stats Jamese Koha. Pořad NFL Next nabídne skvělé hosty, včetně současných a bývalých hráčů a hlavními moderátory pořadu budou ikony sportovní žurnalistiky Hannah Storm a Andrea Kremer, kteří budou připravovat komentáře a analýzy.

“Těšíme se na opětovnou spolupráci s Amazon Prime Video při tvorbě jiného pořadu NFL,” řekl Ross Ketover, výkonný ředitel NFL Films. “Spojením talentu Chrise Longa, jednoho z nejlepších hráčů amerického fotbalu s dynamickou osobností Kay Adamsové vznikne pořad, který fanoušci budou milovat.”

“Je mi ctí, že mohou být součástí NFL Next a rodiny firmy Amazon,” řekl Chris Long. “Jsem rád, že moje první zkušenost s fotbalovým vysíláním je v pořadu, který divákům poskytne nejen zábavu, ale také jedinečné herní informace a analýzy.”

Vyberte si své komentátory

Prime Video znovu nabídne několik různých komentátorů, mezi kterými si diváci mohou vybírat. Standardně si diváci mohou zapnout komentování studia FOX, s komentátory Joe Buckem a Troyem Aikmanem a předplatitelé služby Prime si mohou vybrat z dalších dvou exkluzivních audio stop, které komentují Hannah Storm a Andrea Kremer a Derek Rae a Tommy Smyth v britské angličtině.

“Nemohu se dočkat další sezóny Thursday Night Football!” řekla Hannah Storm. “Máme za mikrofony skvělý ženský tým a těšíme se, že předplatitelům služby Prime zápasy zpřístupníme v jedinečném podání.”

“Jsem ráda, že Hannah a já můžeme navázat na úspěšnou spolupráci z první sezóně a dostaneme větší prostor v pořadu NFL Next a těší mě také to, že díky technickým inovacím firmy Amazon bude sledování těchto sportovních utkání pro diváky skutečně jedinečným zážitkem,” řekla Andrea Kremer.

Vysílání ve španělštině od FOX Deportes

Předplatitelé služby Prime ve Spojených státech amerických a v Mexiku navíc získají přístup k exkluzivnímu vysílání ve španělštině na FOX Deportes.

Přidejte se k Twitch

Již třetí rok je kanál TNF k dispozici také uživatelům aplikace Twitch, včetně komentářů od nejznámějších uživatelů sociální sítě Twitch, takže se připravte na chatování s celou řadou zábavných obrázků, vtípků a emotikon. Řada známých osobností na síti Twitch bude jednotlivé zápasy komentovat a přinášet jedinečné informace. Fanoušci mohou fandit svým oblíbeným týmům díky speciálním emotikonám s motivy Národní fotbalové ligy (NFL) a v reálném čase se účastnit různých soutěží. Podívejte se tento článek na blogu sítě Twitch, kde najdete kompletní seznam všech osobností pro společné vysílání a sledování jednotlivých zápasů. Navštivte webové stránky Prime Video, kde najdete kompletní rozpis jednotlivých utkání a sledujte oficiální vysílání stanice FOX, které je přenášeno do více než 200 zemí světa.

Zahájení vysílání utkání amerického fotbalu na TNF na stanicích FOX, NFL Network a Amazon Prime Video se uskuteční ve čtvrtek 26. září ve 20:20 východoamerického času, kdy bude vysílán zápas mezi Green Bay Packers a Philadelphia Eagles. Jednotlivé zápasy kanálu TNF budou vysílány na Amazon Prime Video a na síti Twitch a také na zařízeních, která podporují NFL, FOX a FOX Deportes. Dostupnost vysílání na NFL Network a Amazon se může ještě změnit.

O službě Amazon Prime Video

Amazon Prime Video je špičková streamingová služba, která nabízí zákazníkům obrovskou kolekci digitálních videí se snadným vyhledáváním obsahu, který rádi sledují, a to na jednom místě.

  • Součásti služby Prime: Sledujte tisíce populárních filmů a televizních pořadů, včetně našich kritikou uznávaných Amazon Originals, vítěze ceny Emmy The Marvelous Mrs. Maisel, Jak Ryan s Tomem Clancym, The Boys, Homecoming, Hanna, Fleabag (Potvora), Good Omens, Carnival Row, Late Night s Mindy Kaling, Guava Island s Donaldem Gloverem, vítěze ceny Academy Manchester by the Sea (Místo u moře) a The Salesman, filmu nominovaného na cenu Academy, The Big Sick (Pěkně blbě) a Cold War (Studená válka), exkluzivních pořadů, živého sportu včetně Thursday Night Football (čtvrtečního noční fotbal) a licencovaného a samostatně publikovaného obsahu dostupného ve více než 200 zemích a teritoriích po celém světě.
  • Sledujte více díky prvotřídním video kanálům: Předplatitel služby Prime si mohou v USA přidat více než 150 kanálů, jako například HBO, Cinemax, STARZ, SHOWTIME, CBS All Access, NBA League Pass a MLB.tv. Ke stahování nejsou třeba žádné další aplikace a není nutný žádný kabel. Platíte pouze za ty, které chcete, a kdykoli můžete jejich odběr zrušit. Kompletní seznam dostupných kanálů najdete na amazon.com/channels.
  • Půjčte si nebo kupte: Užijte si stovky tisíc titulů, včetně nových vydání filmů a celých sezón aktuálních televizních epizod, které jsou k dispozici všem zákazníkům Amazonu k zapůjčení nebo ke koupi.
  • Okamžitý přístup: Sledujte, kde chcete a kdy chcete pomocí aplikace Prime Video na vaší chytré televizi, mobilním zařízení, Fire TV, tabletu Fire, Apple TV, Chromecastu, herních konzolích, Comcast X1 nebo na webu. Úplný seznam kompatibilních zařízení najdete na stránkách amazon.com/howtostream.
  • Rozšířené služby: Využijte maximum z každého sledování pomocí obsahu kompatibilního se 4K Ultra HD a s vysokým dynamickým rozsahem (HDR). Užijte si záběry svých oblíbených filmů a televizních pořadů s exkluzivním přístupem X-Ray, který využívá technologii IMDb. Uložte si je na později nebo si je stáhněte pro offline sledování.

Kromě přístupu k filmům a televizním pořadům, které jsou součástí služby Prime, zahrnuje členství v programu Prime neomezené možnosti rychlého zasílání zdarma ve všech kategoriích dostupných na Amazonu, více než dva miliony skladeb a tisíce seznamů skladeb a stanic s hudbou Prime Music, bezpečné ukládání fotografií s Prime Photos, neomezené čtení s Prime Reading, neomezený přístup do digitálního katalogu audioknih se zvukovými kanály Audible Channels for Prime, rotující výběr bezplatných digitálních her a dárků ve hrách s Twitch Prime, včasný přístup k výběru Lightning Deals, exkluzivní přístup a slevy na vybrané položky, a další. Chcete-li se zaregistrovat do programu Prime nebo získat další informace, navštivte stránky: amazon.com/prime.

O společnosti Amazon

Amazon se řídí čtyřmi principy: posedlost zákazníkem namísto zaměření na konkurenty, vášeň pro vynalézavost, závazek k provozní dokonalosti a dlouhodobé myšlení. Hodnocení zákazníků, nakupování na jedno kliknutí, osobní doporučení, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, Fire TV, Amazon Echo a Alexa, to jsou některé z produktů a služeb propagovaných společností Amazon. Další informace najdete na adrese amazon.com/about, a sledujte @AmazonNews.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Amazon.com, Inc.

Media Hotline

Amazon-pr@amazon.com
www.amazon.com/pr

error: Content is protected !!