Digital Media Net - Your Gateway To Digital media Creation. News and information on Digital Video, VR, Animation, Visual Effects, Mac Based media. Post Production, CAD, Sound and Music
Categories: News

Zynga prezentuje najnowszą fascynującą przygodową grę logiczną „Merge Magic!”

„Merge Magic!” stanowi kontynuację przebojowej gry „Merge Dragons!” Gracze mają w niej do dyspozycji nowe mityczne stworzenia.

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)–Spółka Zynga Inc. (https://www.zynga.com/) (Nasdaq:ZNGA), globalny lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosiła dziś wprowadzenie na ogólnoświatowy rynek gry „Merge Magic!”. Całkowicie nowej przygodowej gry logicznej, w której gracze mogą zdejmować klątwy rzucone na tajemnicze nowe światy, łącząc różne stworzenia i dopasowując nowe przedmioty, aby wygrywać nagrody, które umożliwiają im odblokowanie kolejnych niespodzianek w trakcie gry.


Gra „Merge Magic!” została opracowana przez producenta gier Gram Games (http://www.gram.gs/), który stoi za takimi światowymi przebojami jak „Merge Dragons!”, „1010!” oraz „Six!”. Gra oferuje bogatą i oszałamiającą nową grafikę oraz wysoce wciągającą rozgrywkę, która gwarantuję rozrywkę dopasowaną do wyjątkowych ogrodów z magicznymi zwierzętami zebranymi przez graczy. Czy zastanawialiście się Państwo, jak może wyglądać krzyżówka pawia z kotem? W grze „Merge Magic!” można znaleźć „kotopawia”, który jest jedną z wielu unikalnych, fantastycznych zwierzęcych hybryd, które czekają na graczy.

Chcieliśmy stworzyć grę logiczną, w której gracze będą mogli połączyć ze sobą dosłownie wszystko, aby stworzyć unikatowe mityczne zwierzęta, o których świat jeszcze nie słyszał – powiedział Eren Yanik, dyrektor ds. produktów Gram Games. – Gra „Merge Magic!” otwiera przed graczami świat nieograniczonych możliwości, wynosząc powszechnie znany plan gry „dopasuj i wyhoduj” na zupełnie nowe i całkowicie porywające wyżyny, umożliwiając graczom dogłębną eksplorację i pełne zanurzenie w świecie gry. Nasze przyszłe wydarzenia w grze będą również oferować społeczności graczy różne sposoby interakcji i korzystania z rozgrywki, nie tylko w odniesieniu do wszystkich naszych planowanych wydarzeń na nadchodzącą jesień oraz Halloween”.

W grze „Merge Magic!” gracze odkryją zaczarowane opowieści i misje w tajemniczym świecie o nazwie Mythia, w którym mogą połączyć wszystko w lepsze i potężniejsze przedmioty w trakcie swoich przygód w świecie gry przez „łączenie”. Jedyną nadzieję na zdjęcie klątwy z zaczarowanych ziem daje niezwykła moc gracza do łączenia wszystkiego – jaj, drzew, skarbów, gwiazd, magicznych kwiatów, a nawet mitycznych stworzeń.

+Merge Magic!+ przenosi graczy do fantastycznych nowych światów, gdzie odkryją mityczne stworzenia, takie jak potężny jednorożec i zadziorna wróżka, oraz umożliwia im tworzenie niespotykanych hybryd, np. słonia i motyla, które razem tworzą +motylosłonia+ – powiedział Bernard Kim, prezes działu publikacji Zynga. – Gracze będą mogli godzinami cieszyć się odkrywaniem magicznych przedmiotów, tworzeniem zwierząt i zdejmowaniem klątw z tajemniczych, nowo poznanych królestw”.

Z jaj mogą wykluwać się prawdziwe cuda, które mogą następnie przeobrażać się w nowe i potężniejsze hybrydy. Na różnych poziomach gry gracze będą napotykać i rozwiązywać trudne zadania, które będą wymagały dopasowania przedmiotów, aby zdobywać nagrody i przenosić je do swojego ogrodu celem zebrania i hodowli istot.

Gracze powinni już przygotowywać się na świat magii, który ujawni się dzięki łączeniu elementów w ogrodzie i hodowli niesamowitych zwierząt!

Zalety gry:

  • Możliwość odkrywania setek fantastycznych przedmiotów do dopasowania, połączenia i interakcji w ramach ponad 80 zadań w grze!
  • Możliwość napotkania m.in. wróżek, jednorożców, minotaurów i nieznanych hybryd takich jak kotopaw (krzyżówka kota i pawia).
  • Stawienie czoła klątwie, która została rzucona na ogród: w tym walka z mgłą i zniesienie klątwy w celu przywrócenia ładu i odzyskania siedziby magicznych stworzeń!
  • Gracze muszą strzec się czarownic: w trakcie gry gracze mogą napotkać na swej drodze złe czarownice, których muszą się wystrzegać!
  • Udział w licznych specjalnych wydarzeniach, umożliwiających zdobywanie istot o zaawansowanych zdolnościach, co pomoże w odbiciu ogrodu.

Grę „Merge Magic!” można już za darmo pobierać na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS (https://apps.apple.com/app/id1462419002?mt=8) oraz Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gramgames.mergemagic).

Nota redakcyjna:

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ i Zynga Poker™. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga na Twitterze (https://twitter.com/zynga?lang=en) i Facebooku (https://www.facebook.com/Zynga/).

Gram Games

Gram Games jest producentem gier na urządzenia mobilne, zaangażowanym w dostarczanie wysokiej jakości gier społecznościowych, które poprzez granie tworzą prawdziwe więzi. Firma została założona w 2012 roku, a w roku 2018 przejęte przez spółkę Zynga. Gram Games zbudowała zespół profesjonalistów z branży skupionych na tworzeniu wciągających gier na platformy mobilne w swoich pracowniach w Londynie i Stambule, tworząc takie tytuły jak „Merge Dragons!” i „1010!”. Więcej informacji na stronie: www.gram.gs.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat prasowy zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące, m.in uruchomienia przyszłych wydarzeń w grze powiązanych z grą „Merge Magic!”. Wypowiedzi takie cechują się obecnością takich wyrazów i wyrażeń jak „perspektywa”, „przewidywany” „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „przewiduje”, „uważa”, „ma na celu”, „przewiduje”, „oczekuje”. Wypowiedzi wyrażone w czasie przyszłym zazwyczaj mają charakter wypowiedzi prognozujących. Wykonanie lub powodzenie działań zawartych w takich wypowiedziach prognozujących wiąże się ze znacznym ryzykiem, niepewnością i założeniami. Nie należy nadmiernie polegać na prognozach, które opierają się na informacjach dostępnych w dniu publikacji niniejszego komunikatu. Spółka nie zobowiązuje się do aktualizacji takowych wypowiedzi prognozujących. Dalsze informacje na temat tych ryzyka, wątpliwości i założeń są lub będą opisane bardziej szczegółowo w naszych publicznie dostępnych sprawozdaniach składanych na potrzeby Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych („SEC”), których kopie można uzyskać odwiedzając naszą stronę internetową poświęconą relacjom inwestorskim: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC: www.sec.gov.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Sarah Ross

tel. 310-924-1404

e-mail: saross@zynga.com

lub

Kjell Vistad

Gilberto Williams-Gamboa

ONE PR Studio (Zynga w USA)

tel. (510) 893-3271

e-mail: zynga@oneprstudio.com

Staff

Recent Posts

Cisco Investments and Third Culture Capital Among Notable Investors in Voiceitt’s Latest Funding Round to Scale its Accessible Speech Recognition

Latest funding round accelerates commercialization of leading voice tech startup’s next-generation technology and expands its…

1 hour ago

Global Smartphone Shipments Continue to be Impacted by Slowed Demand and Setbacks in China, According to IDC Tracker

NEEDHAM, Mass.--(BUSINESS WIRE)--#Android--An updated forecast for the worldwide smartphone market from International Data Corporation (IDC)…

1 hour ago

凯悦继续实施轻资产增长战略,计划收购Dream Hotel Group

此次收购将为凯悦新增专注于充满活力的餐饮和夜生活体验的快速增长品牌组合,扩大凯悦独特的生活方式酒店服务 芝加哥--(BUSINESS WIRE)--(美国商业资讯)--凯悦酒店集团(Hyatt Hotels Corporation, NYSE: H)和Dream Hotel Group宣布达成一项协议,由凯悦旗下关联公司收购包括Dream Hotels、The Chatwal Hotels和Unscripted Hotels品牌在内的Dream Hotel Group旗下生活方式酒店品牌和管理平台,以及分布在美洲、欧洲和亚洲的一些首要酒店市场的酒店。…

4 hours ago

凱悅繼續實施輕資產成長策略,計畫收購Dream Hotel Group

此次收購將為凱悅新增專注於充滿活力的餐飲和夜生活體驗的快速成長品牌組合,擴大凱悅獨特的生活風尚酒店服務 芝加哥--(BUSINESS WIRE)--(美國商業資訊)--凱悅酒店集團(Hyatt Hotels Corporation, NYSE: H)和Dream Hotel Group宣佈達成協議,由凱悅旗下關係企業收購包括Dream Hotels、The Chatwal Hotels和Unscripted Hotels品牌在內的Dream Hotel Group旗下生活風尚酒店品牌和管理平臺,以及分佈在美洲、歐洲和亞洲的一些首要酒店市場的酒店。…

4 hours ago

FashWire Announces 2022 Finalists Selected to Take Part in its Coveted FastPitch Competition

12 marketplace brands will take the virtual stage to compete for $10,000 and priceless advice…

16 hours ago

Hyatt Zilara Debuts in Riviera Maya

Hyatt Zilara Riviera Maya welcomes adult guests to savor the moment in a modern 70-acre…

22 hours ago