Společnost Small Giant Games oznamuje výpravné rozšíření franšízy Empires & Puzzles

Novinkami jsou aktualizace základen, zvýšení počtu hradů a nová budova s názvem lovecká chata

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)–Společnost Small Giant Games (dále jen “Small Giant”), dceřiná společnost firmy Zynga Inc. (burzovní index Nasdaq: ZNGA), světová jednička v oblasti interaktivní zábavy, oznámila výpravné rozšíření své oblíbené franšízové hry Empires & Puzzles. Toto rozšíření, iniciované požadavky hráčů, zahrnuje významnou aktualizaci základen, včetně navýšení maximálního počtu hradů z 20 na 21, stejně jako propracovanější verze dolů, farem, skladovacích prostor a domů. Představí se rovněž nová budova s názvem lovecká chata, díky které budou moci hráči získat další předměty potřebné k boji.


„Od chvíle, kdy se tým společnosti Small Giant stal součástí firmy Zynga v loňském roce, jsme uneseni soustavnou vynalézavostí, kterou věnuje modernizaci hry Empires & Puzzles, pilíře našeho portfolia nekonečných franšíz,“ řekl Bernard Kim, prezident publishingu společnosti Zynga. “Toto rozšíření, které vzniká díky nadšeným hráčům, ukazuje snahu týmu vytvořit pro fanoušky hry Empires & Puzzles ty nejzábavnější zážitky.“

Společnost Zynga koupila helsinskou firmu Small Giant v lednu letošního roku. Small Giant přinesla zkušený tým vývojářů a přispěla do portfolia společnosti Zynga další nekonečnou franšízou Empires & Puzzles, která je kombinací hry typu „spoj tři“ s dalšími herními prvky, jako je sbírání hrdinů, budování základen a vytváření aliancí.

Od své premiéry v roce 2017 si hru Empires & Puzzles byla stažena více než 34 milion krát a dosáhla první příčky, pokud jde o tržby, v 57 zemích v obchodě Apple App Store a 24 zemích v obchodě Google Play. Oblíbený titul se rovněž prodral do desítky her s největšími zisky celosvětově v kombinaci 124 zemí v obchodech Apple App Store a Google Play.

Poslední rozšíření hry Empires & Puzzles iniciovala jedna z jejích talentovaných vývojářek Sofia Vanhanenová. Ve svých dvaceti letech patří Vanhanenová k mladším ženám, které se zabývají vývojem her a pracují v tomto průmyslovém odvětví. Jako vášnivá hráčka hry Empires & Puzzles, se po dokončení univerzitního studia počítačových věd připojila k firmě Small Giant.

„Je to splněný sen pracovat na hře, ze které jsem tak nadšená,“ řekla Vanhanenová. „Jsem schopna přenést mou perspektivu nadšeného fanouška, abych implementovala nové nápady, které budou naši hráči milovat. Nemohu se dočkat, až uvidím, co si všichni myslí o nových aktualizacích.“

Poznámka vydavatele = Podpůrné materiály a video:https://app.box.com/s/wyywt4moif6gqj4v062gvogrysxfwc1i

O společnosti Zynga Inc.

Zynga je světová jednička v oblasti interaktivní zábavy, jejíž misí je spojit svět prostřednictvím her. K dnešnímu dni hraje franšízy společnosti Zynga, jako například CSR RacingTM, Empires & PuzzlesTM, Merge Dragons!TM, Words With FriendsTM and Zynga PokerTM více než miliarda hráčů . Hry společnosti Zynga jsou k dispozici ve více než 150 zemích a lze je hrát na sociálních platformách a mobilních zařízeních na celém světě. Společnost byla založena v roce 2007, má sídlo v San Francisku a pobočky ve Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Další informace naleznete na stránkách www.zynga.com nebo sledujte společnost Zynga na Twitteru a Facebooku.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, týkající se mimo jiné budoucího rozšiřování a aktualizací hry Empires & Puzzles. Výhledová prohlášení často obsahují výrazy jako ““výhled“, „projektovaný“, „ plánovaný“, „hodlá“, „očekává“, „bude“, „čeká“, „věří“, „cíl“, „předpokládá“ a prohlášení v budoucím čase jsou obecně výhledová prohlášení. Dosažení nebo úspěšná realizace cílů uváděných v těchto výhledových prohlášeních zahrnuje značná rizika, nejasnosti a domněnky. Těmto výhledovým prohlášením, která jsou založena na informacích dostupných k datu vydání této zprávy, nesmí být přikládán přílišný význam. Nemáme žádnou povinnost tato prohlášení aktualizovat. Tato rizika, nejasnosti a domněnky jsou nebo budou podrobněji popsány v našich hlášeních, která předkládáme Komisi pro cenné papíry (SEC), jejichž kopie můžete získat na našich stránkách v sekci Vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo na stránkách komise SEC na adrese www.sec.gov.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kontakt pro média – Zynga:

Sarah Ross

Email : [email protected] / Tel : (310) 924-1404

Kenny Johnston

Email : [email protected] / Tel : (602) 999-1890

Kjell Vistad / Gilberto Williams-Gamboa

ONE PR Studio (pro společnost Zynga v USA) Email : [email protected] / Tel : (510) 893-3271

error: Content is protected !!