Společnost Interactive Brokers představuje rádio Traders’ Insight

Nová série podcastů nabízí jedinečný pohled na trhy, obchodování a další témata

GREENWICH–(BUSINESS WIRE)–Společnost Interactive Brokers (Nasdaq: IBKR), automatizovaný globální elektronický broker, dnes oznámila spuštění nového podcastového seriálu Traders’ Insight Radio, který obsahuje rozhovory s vedoucími pracovníky, myšlenkovými lídry a odborníky na trh z celého odvětví finančních služeb, kteří diskutují o aktuálních tématech ovlivňujících globální trhy a obchodování. Posluchači, kteří znají Traders’ Insight, online zdroj tržních komentářů společnosti Interactive Brokers, poznají interní moderátory podcastů IBKR, kteří poskytují důležitý kontext kolem jednotlivých názorů, které jsou během rozhovorů zkoumány.

Rádio Traders’ Insight je určeno širokému publiku, které zahrnuje jak pokročilé obchodníky, tak začínající investory, zkoumá širokou škálu zajímavých témat pro každého investora a rozšiřuje soubor nabídek, které jsou již k dispozici prostřednictvím IBKR Campus, nejlepšího vzdělávacího zdroje společnosti. Nejnovější a nadcházející podcasty budou obsahovat rozhovory o dopadu umělé inteligence (AI) na trhy, příležitostech v oblasti zahraničních cenných papírů a názory na kryptoměny jako novou třídu digitálních aktiv. Pro retailové investory, kteří teprve začínají, nebo pro pokročilé obchodníky, kteří si chtějí rozšířit svou znalostní základnu, obsahuje IBKR Campus kurzy a obsah o obchodování, trzích a aktuálních událostech, stejně jako přehledy věnované produktům a obchodním platformám IBKR – a nyní i pozoruhodné rozhovory v podcastech.

“I nadále se zaměřujeme na to, abychom investorům poskytovali vzdělávací nástroje potřebné k lepšímu pochopení finančních trhů a obchodování,” řekl Steve Sanders, EVP marketingu a vývoje produktů společnosti Interactive Brokers. “Rádio Traders’ Insight doplňuje zdroje, které jsou již k dispozici prostřednictvím IBKR Campus, a představuje nový a zábavný způsob, jak mohou všichni investoři snadno získat přístup k odborným znalostem napříč finančním odvětvím a těžit z nich.”

Seriál byl představen v lednu a první díly obsahují dvoudílný rozhovor s Thomasem Peterffym, zakladatelem a předsedou představenstva společnosti Interactive Brokers Group, který hovoří o svých začátcích obchodování jako tvůrce opčního trhu a o tom, jak úspěšně zavedl technologii do obchodu . Posluchači budou moci využít pohledu pana Peterffyho na různá témata, jako jsou kryptoměny, měnová politika a dopad rostoucích sazeb a inflace na ekonomiku, a zároveň si vyslechnout historky z jeho bohaté kariéry.

Chcete-li si poslechnout podcastové rozhovory pana Peterffyho, navštivte tuto stránku:

část 1: “You Mean You Don’t Have to Know Anything to Do This?”

část 2: “Mr. Sosnick, I Do Find You Increasingly Useless”

Nejnovější díly pořadu Traders’ Insight Radio jsou k dispozici zdarma na blogu Traders’ Insight, prostřednictvím obchodních platforem společnosti Interactive Brokers včetně Trader Workstation, Client Portal a IBKR Mobile a populárních podcastových služeb včetně Apple Podcast, Google Podcast, Podbean a Spotify.

Kompletní sadu bezplatných zdrojů IBKR Campus naleznete níže a na adrese ibkr.com/campus.

Akademie pro obchodníky: Investoři se mohou zdokonalit v produktech, nástrojích a trzích dostupných prostřednictvím aplikací Interactive Brokers Trader Workstation, Client Portal, IBKR Mobile a TWS API.

Webové semináře IBKR: Investoři mohou sledovat, poslouchat a učit se o aktuálních tržních tématech a nástrojích IBKR prostřednictvím živých a nahraných webinářů.

Traders’ Insight: Investoři mohou sledovat, číst nebo poslouchat tržní komentáře od více než 70 profesionálů z oboru, včetně nového rádia Traders’ Insight.

IBKR Quant: Blog určený pro kvantitativní profesionály se zájmem o programování, deep learning, IBKR API, AI, Blockchain a další transformační technologie ovlivňující moderní trhy.

Studentská laboratoř pro obchodování: Bezplatný online zdroj pro pedagogy, kteří chtějí propojit práci v hodinách financí nebo informatiky s reálnými zkušenostmi z obchodování.

O společnosti Interactive Brokers Group, Inc.:

Pobočky Interactive Brokers Group poskytují klientům po celém světě automatizované provádění obchodů a úschovu cenných papírů, komodit a deviz na více než 135 trzích v mnoha zemích a měnách z jediného integrovaného investičního účtu IBKR. Poskytujeme služby individuálním investorům, hedgeovým fondům, skupinám obchodujícím na vlastní účet, finančním poradcům a zprostředkovatelům. Čtyřicetileté zaměření na technologie a automatizaci nám umožnilo vybavit naše klienty jedinečnou sofistikovanou platformou pro správu jejich investičních portfolií. Našim klientům se snažíme poskytovat výhodné ceny za provedení a obchodování, nástroje pro řízení rizik a portfolia, výzkumná zařízení a investiční produkty, a to vše s nízkými nebo žádnými náklady, což jim umožňuje dosahovat vynikajících výnosů z investic. Ve svém přehledu nejlepších online brokerů z 26. února 2021 časopis Barron’s zařadil společnost Interactive Brokers na první místo s 5 hvězdičkami z 5 možných.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kontakt

Interactive Brokers Group, Inc.

Media: Katherine Ewert, [email protected]

error: Content is protected !!